Obchodní podmínky

Chov Kangalů není v našem případě rozhodně podnikáním za účelem tvorby zisku, tato činnost je čistě zájmová. Avšak platí, že kvalita musí mít i svou cenu. Zcela volně zde zveřejňujeme obchodní pravidla, která budeme dodržovat. Chceme, aby kvalitní genetika v chovu Kangalů měla vždy prostor, byla relativně dostupná a aby kvalita psů v celosvětovém měřítku jen rostla. Jelikož současná komunita českých chovatelů Kangalů je velice korektní, věříme, že u tohoto plemene se zatím s podvody, podplacenými posudky a neférovým jednáním na výstavách nepotkáte. Doposud mezi námi není nikdo, kdo by se chovem těchto psů živil a snažil se prosazovat výhradně své finanční zájmy.

Tak tedy, pravidla pro připouštění naším chovným psem Filo Kangal du Bonnie Blue Flag: Připouštíme pouze registrované feny Anatolského pasteveckého psa. Tato fena musí být starší 18měs, zdravá a bezpečně ovladatelná. Krytí jednotlivé feny je zpoplatněno částkou 1.000,-Eur. Tato částka je splatná po narození štěňat. Pokud se nenarodí živě alespoň jedno štěně, je takové neúspěšné krytí zdarma. Po příjezdu feny na krytí za psem můžeme prostřednictvím mikroskopického vyšetření vaginální cytologie nebo vyšetřením hladiny progesteronu v krvi dopřesnit nejvhodnější okamžik ke krytí. Tyto služby hradí majitel feny. Pakliže má stejná fena vrh štěňat s naším psem znovu, pak cena každého dalšího krytí klesá o 200,-€.

Pravidla pro nákup stěňat z našeho chovu From Czech Heart: Štěňata z našeho chovu budou inzerována na našich stránkách apod. Cena jednoho štěněte je 1.000,-€. Nerozlišujeme pohlaví ani jiné další rozdíly mezi štěňaty. Štěňata s jakoukoliv zdravotní vadou nebudou nikdy v naší nabídce. Garance zdraví a možnost vrácení štěněte z důvodů skryté zdravotní vady je 8 týdnů. Štěně si můžete rezervovat dopředu, výběr je nejlépe provést osobně. Ústní rezervace je pouze orientační, závazná je rezervace úhradou poloviny kupní ceny předem. Každé štěně může odejít k novému majiteli nejdříve ve věku 8 týdnů. Bude vybaveno Europasem, čipem, bude mít provedené vakcinace dle vakcinačního schématu, bude 3x odčerveno a také ošetřeno proti zevním parazitům. Ke všem štěňatům z našeho chovu si rezervujeme autorské právo k volnému publikování fotografií, informací o výstavách, odchovech, apod. na našich stránkách a v naší evidenci. Tyto záležitosti jsou popsány v kupní smlouvě.

Vrh C

16.12.2015

Zde odkaz na další video štěňátek. https://www.facebook.com/Kangal-from-Czech-Heart-423570817682060/ Přidány nové fotky!...

Vrh C

9.12.2015

Zde si můžete prohlédnout první video štěňátek https://www.facebook.com/Kangal-from-Czech-Heart-423570817682060/...

Vrh C

27.11.2015

Štěňátka mají váhu 1850 - 2100 g. Jsou to pěkní cvalíci. ...

Fotky - vrh C

20.11.2015

Přidány fotky štěňátek vrhu C...

Štěňátka - vrh C

17.11.2015

Dnes se narodilo naší feně Baskin 6 štěňátek, 3 kluci a 3 holky....

Fotky

21.10.2015

Do galerie Fila a Baskin byly dnes přidány nové fotografie....

Očekáváme štěňata

17.10.2015

Fena Baskin je březí! Krytí s naším psem Filem bylo opravdu úspěšné. Narození štěňátek očekáváme okolo 20. 11. 2015. Přijímáme r...